Zakelijke administratieve ondersteuning die u van uw zorgen verlost

Ook voor het uitbesteden van uw zakelijke administratie bent u bij Koos Rook Financiële Diensten aan het juiste adres. Wij kunnen de complete administratie uit handen nemen. Van het verzorgen van de loonadministratie, het verwerken van jaarmutaties, het uitbrengen van de jaarrapporten tot het verzorgen van de aangiftes omzetbelasting en vennootschapsbelasting.

Ook adviseert Koos Rook Financiële Diensten haar klanten op fiscaal gebied. Klanten ‘ontzorgen’ door de complete administratie en boekhouding uit handen te nemen is het ultieme doel.

Zakelijke Administratie Krimpen

Heeft u een vraag of wilt u weten wat de mogelijkheden zijn?

Laat uw gegevens achter en wij bellen u z.s.m. terug

    Administratie

    Arie van Ommen

    Vennoot en Fiscaal Adviseur

    0180 513 069
    06 136 692 96
    arie@koosrook.nl

    Corina van der Meer

    Salarisadministratie en
    administratief medewerkster

    0180 513 069
    corina@koosrook.nl

    Ina van Ommen

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    ina@koosrook.nl

    Hilda van der Ham

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    hilda@koosrook.nl

    Martine In ’t Hout

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    martine@koosrook.nl

    Natasja de Waard

    Natasja de Waard

    Allround Boekhouder

    0180 513 069
    natasja@koosrook.nl

    Daarom kozen deze relaties voor Koos Rook Financiële Diensten

    Wie kan u beter vertellen wat u als klant van Koos Rook Financiële Diensten kunt verwachten dan onze klanten die dat in de praktijk meemaken?

    Heeft u een vraag?

    We staan altijd voor u klaar om uw vragen te beantwoorden. Onze adviseurs doen hun uiterste best om u snel en vakkundig te woord te staan.