De administratieve ondersteuning die u van uw zorgen verlost

Koos Rook Financiële Diensten biedt u de administratieve ondersteuning die u wenst, met name voor het midden- en kleinbedrijf.

We verzorgen de gehele boekhouding en kunnen de complete administratie uit handen nemen. Hierbij kunt u denken aan het verwerken van jaarmutaties, het uitbrengen van de jaarrapporten, het verzorgen van uw loonadministratie en uw aangiftes omzet-, loon-, inkomsten- en vennootschapsbelasting. Ook voor fiscaal advies kunnen wij u uitstekend van dienst zijn.

Heeft u een vraag of wilt u weten wat de mogelijkheden zijn?

Laat uw gegevens achter en wij bellen u z.s.m. terug

    Team administratie

    Arie van Ommen

    Vennoot en Fiscaal
    Adviseur

    0180 513 069
    06 136 692 96
    arie@koosrook.nl

    Corina van der Meer

    Salarisadministratie en
    administratief medewerkster

    0180 513 069
    corina@koosrook.nl

    Ina van Ommen

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    ina@koosrook.nl

    Hilda van der Ham

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    hilda@koosrook.nl

    Jeroen Kersten

    Administratief medewerker

    0180 513 069
    jeroen@koosrook.nl

    Martine In ’t Hout

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    martine@koosrook.nl

    Daarom kozen deze relaties voor Koos Rook Financiële Diensten

    Wie kan u beter vertellen wat u als klant van Koos Rook Financiële Diensten kunt verwachten dan onze klanten die dat in de praktijk meemaken?

    Heeft u een vraag?

    We staan altijd voor u klaar om uw vragen te beantwoorden. Onze adviseurs doen hun uiterste best om u snel en vakkundig te woord te staan.