Uw administratie is in goede handen bij Koos Rook!

Koos Rook Financiële Diensten biedt u de administratieve ondersteuning die u wenst. Uw persoonlijke administratiekantoor in de Krimpenerwaard.

Veel mensen vinden het invullen van hun aangiften en het aanvragen van toeslagen een lastige klus. Dit begrijpen wij en daarom nemen wij dit graag voor u uit handen. Zo weet u zeker dat u niet te veel belasting betaalt en de toeslagen ontvangt waar u recht op heeft.

  Uw administratiekantoor in de Krimpenerwaard

  Klantwaardering 9,9 op advieskeuze.nl

  Echt persoonlijke aandacht

administratiekantoor particulier krimpen

Uw financiële administratie uitbesteden?

Wij als administratiekantoor, gevestigd in Krimpen aan den IJssel, bieden niet alleen hulp bij het invullen van uw aangiften en het aanvragen van toeslagen en subsidies. Wij bieden ook hulp bij uw dagelijkse administratie.

U kunt van ons persoonlijke aandacht verwachten van vakbekwame adviseurs. Zo komt u nooit voor verrassingen te staan en is alles goed geregeld!

maak afspraak

Heeft u een vraag of wilt u weten wat de mogelijkheden zijn?

Laat uw gegevens achter en wij bellen u z.s.m. terug

    Team administratie

    Arie van Ommen

    Vennoot en Fiscaal
    Adviseur

    0180 513 069
    06 136 692 96
    arie@koosrook.nl

    Corina van der Meer

    Salarisadministratie en
    administratief medewerkster

    0180 513 069
    corina@koosrook.nl

    Ina van Ommen

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    ina@koosrook.nl

    Hilda van der Ham

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    hilda@koosrook.nl

    Martine In ’t Hout

    Administratief medewerkster

    0180 513 069
    martine@koosrook.nl

    Natasja de Waard

    Natasja de Waard

    Allround Boekhouder

    0180 513 069
    natasja@koosrook.nl

    Daarom kozen deze relaties voor Koos Rook Financiële Diensten

    Wie kan u beter vertellen wat u als klant van Koos Rook Financiële Diensten kunt verwachten dan onze klanten die dat in de praktijk meemaken?

    Heeft u een vraag over uw administratie?

    We staan altijd voor u klaar om uw vragen te beantwoorden. Onze adviseurs doen hun uiterste best om u snel en vakkundig te woord te staan.