Gratis oriënterend hypotheekgesprek

Overweegt u te verhuizen of bent u gewoon benieuwd naar uw financiële mogelijkheden?

Samen met Van Herk Makelaardij Schoonhoven geven wij u kosteloos inzicht in uw financiële- en woon mogelijkheden. Bijvoorbeeld als u overweegt om te verhuizen of als u ‘gewoon’ benieuwd bent naar uw mogelijkheden.
Wat de reden ook is, wij scheppen duidelijkheid.

Hoe werkt het?

Stap 1: Vul het formulier op deze pagina in en maak een afspraak
– Koos Rook Financiële Diensten (hypotheekgesprek) 
info@koosrook.nl of bel naar 0180 51 30 69 

– Van Herk Makelaardij (waardebepaling)
schoonhoven@vanherk.nl of bel naar 0182 38 90 33 

Stap 2: Wij vertellen u de actuele waarde van uw huis en geven inzicht in uw financiële mogelijkheden.

    hypotheken adviseurs

      Onafhankelijke hypotheekadviseur

      Persoonlijk contact

     Uw droomhuis maken we graag financieël mogelijk

    Onze hypotheek partners

    Uw hypotheekadviseurs

    Michel van den Brink

    Vennoot en Hypotheek
    Adviseur

    0180 513 069
    06 542 538 21
    michel@koosrook.nl

    Peter huurverzekering

    Peter Rebergen

    Vennoot en Senior
    Adviseur

    0180 513 069
    06 542 881 15
    peter@koosrook.nl

    Jan huurverzekering

    Jan Smits

    Certified Financial Planner CFP® en Financieel Adviseur

    0180 513 069
    06 104 041 03
    jan@koosrook.nl

    Hilde Versluis

    Backoffice medewerkster hypotheken

    0180 513 069
    hilde@koosrook.nl

    Anette van Oort

    Backoffice medewerkster hypotheken

    0180 513 069
    anette@koosrook.nl

    Mariëlle van Dam

    Backoffice medewerkster hypotheken

    0180 513 069
    marielle@koosrook.nl

     HYPOTHEEK ADVIES

    Boek een vrijblijvend gesprek.
    Tel 0180 513 069

    Neem contact op

     HYPOTHEEK OVERSLUITEN

    Boek een vrijblijvend gesprek.
    Tel 0180 513 069

    NEEM CONTACT OP

     MAXIMALE HYPOTHEEK

    Boek een vrijblijvend gesprek.
    Tel 0180 513 069

    BEREKEN HET