Direct contact met de juiste persoon?

Particulier verzekeren

Denny Trouwborst

Vennoot en Adviseur
Zakelijke markt

0180 513 069
06 517 424 89
denny@koosrook.nl

Ruud Broere

Schadespecialist & Adviseur Particuliere en Zakelijke markt

0180 513 069

ruud@koosrook.nl

Rick Verweij

Adviseur Particuliere en Zakelijke markt
& Bankzaken

0180 513 069
06 202 132 38
rick@koosrook.nl

Remco Roest

Adviseur Particuliere Markt

0180 513 069
remco@koosrook.nl

Hypotheken

Michel van den Brink

Vennoot en Hypotheek
Adviseur

0180 513 069
06 542 538 21
michel@koosrook.nl

Peter Rebergen

Vennoot en
Senior Adviseur

 

0180 513 069
06 542 881 15
peter@koosrook.nl

Jan Smits

Financieel 
Adviseur

0180 513 069
06 104 041 03
jan@koosrook.nl

Hilde Versluis

Backoffice medewerkster hypotheken

0180 513 069
hilde@koosrook.nl

Paulina van Wingerden

Backoffice medewerkster hypotheken

0180 513 069
paulina@koosrook.nl

Anette van Oort

Backoffice medewerkster hypotheken

0180 513 069
anette@koosrook.nl

Administratie

Corina van der Meer

Salarisadministratie en
administratief medewerkster

0180 513 069
corina@koosrook.nl

Arie van Ommen

Vennoot en Fiscaal Adviseur

0180 513 069
06 136 692 96
arie@koosrook.nl

Ina van Ommen

Administratief medewerkster


0180 513 069
ina@koosrook.nl

Hilda van der Ham

Administratief medewerkster

0180 513 069
hilda@koosrook.nl

Jeroen Kersten

Administratief medewerker

0180 513 069
jeroen@koosrook.nl

Martine In ’t Hout

Administratief medewerkster
0180 513 069

martine@koosrook.nl

Bankzaken

Joyce Hagenaar

RegioBank Adviseur

0180  513 069
joyce@koosrook.nl

Samantha de Jager

RegioBank Adviseur

0180 513 069
samantha@koosrook.nl

Marketing & Communicatie

Esmee de Reuver

Marketing & Communicatie
Medewerkerster

0180 513 069
esmee@koosrook.nl

Zakelijk verzekeren

Denny Trouwborst

Vennoot & Adviseur
Zakelijke Markt

0180 513 069
06 517 424 89
denny@koosrook.nl

Rick Verweij

Adviseur Particuliere en Zakelijke markt
en bankzaken

0180 513 069
06 202 132 38
rick@koosrook.nl

Ruud Broere

Schadespecialist & Adviseur
Particuliere en Zakelijke markt

0180 513 069
ruud@koosrook.nl

Bedrijfshypotheken

Michel van den Brink

Vennoot en Hypotheek
Adviseur

0180 513 069
06 542 538 21
michel@koosrook.nl

Peter Rebergen

Vennoot en 
Senior Adviseur

0180 513 069
06 542 881 15
peter@koosrook.nl

Jan Smits

Financieel
Adviseur

0180 513 069
06 104 041 03
jan@koosrook.nl

Zakelijke administratie

Corina van der Meer

Salarisadministratie en
administratief medewerkster

0180 513 069
corina@koosrook.nl

Arie van Ommen

Vennoot en Fiscaal Adviseur

0180 513 069
06 136 692 96
arie@koosrook.nl

Ina van Ommen

Administratief medewerkster

0180 513 069
ina@koosrook.nl

Hilda van der Ham

Administratief medewerkster

0180 513 069
hilda@koosrook.nl

Jeroen Kersten

Administratief medewerker

0180 513 069
06 442 829 10
jeroen@koosrook.nl

Martine In ’t Hout

Administratief medewerkster

0180 513 069
martine@koosrook.nl

Heeft u een vraag?

We staan altijd voor u klaar om uw vragen te beantwoorden. Onze adviseurs doen hun uiterste best om u snel en vakkundig te woord te staan.