Direct contact met de juiste persoon?

Verzekeren

Denny Trouwborst Koos Rook Financiele Diensten

Denny Trouwborst

Vennoot en Adviseur
Zakelijke markt

0180 513 069
06 517 424 89
denny@koosrook.nl

Ruud Broere

Ruud Broere

Schadespecialist & Adviseur Particuliere en Zakelijke markt

0180 513 069

ruud@koosrook.nl

Remco Roest Koos Rook Financiele Diensten

Remco Roest

Adviseur
Particuliere Markt

0180 513 069

remco@koosrook.nl

Lianne Boom

Lianne Boom

Adviseur
Particuliere Markt

0180 513 069

lianne@koosrook.nl

Paul Vermeer

Paul Vermeer

Adviseur
Zakelijke Markt

0180 513 069
06 25 23 83 84
paul@koosrook.nl

Hypotheken

Michel van den Brink Koos Rook Financiele Diensten

Michel van den Brink

Vennoot en
Hypotheek Adviseur

0180 513 069
06 542 538 21
michel@koosrook.nl

Peter Rebergen Koos Rook Financiele Diensten

Peter Rebergen

Vennoot en
Senior Adviseur

0180 513 069
06 542 881 15
peter@koosrook.nl

Jan Smits - Koos Rook Financiële Diensten

Jan Smits

Certified Financial Planner CFP® en Financieel Adviseur

0180 513 069
06 299 035 42
jan@koosrook.nl

Marielle van Dam Koos Rook Financiele Diensten

Mariëlle van Dam

Backoffice medewerkster hypotheken

0180 513 069
marielle@koosrook.nl

Hilde Versluis - Koos Rook Financiele Diensten

Hilde Versluis

Backoffice medewerkster hypotheken

0180 513 069
hilde@koosrook.nl

Arlette Bos - Koos Rook Financiele Diensten

Arlette Bos

Backoffice medewerkster hypotheken

0180 513 069
arlette@koosrook.nl

Administratie

Corina van der Meer - Koos Rook Financiele Diensten

Corina van der Meer

Salarisadministratie en
administratief medewerkster

0180 513 069
corina@koosrook.nl

Arie van Ommen Koos Rook Financiele Diensten

Arie van Ommen

Fiscaal Adviseur

0180 513 069
0613 679 296
arie@koosrook.nl

Hilda van der Ham Koos Rook Financiele Diensten

Hilda van der Ham

Administratief
medewerkster

0180 513 069
hilda@koosrook.nl

Martine in 't hout - Koos Rook Financiele Diensten

Martine In ’t Hout

Administratief medewerkster
0180 513 069

martine@koosrook.nl

Danielle Slingerland Koos Rook Financiele Diensten

Daniëlle Slingerland

Administratief medewerkster
0180 513 069

danielle@koosrook.nl

Natasja de Waard Koos Rook Financiele Diensten

Natasja de Waard

Allround Boekhouder
0180 513 069

natasja@koosrook.nl

Gerard Kalkman

Gerard Kalkman

Allround Boekhouder
0180 513 069

gerard@koosrook.nl

Bankzaken

Joyce Hagenaar

Joyce Hagenaar

RegioBank Adviseur

0180  513 069
joyce@koosrook.nl

Marketing & Communicatie

Esmee de Reuver Koos Rook Financiele Diensten

Esmee de Reuver

Marketing & Communicatie
Medewerkerster

0180 513 069
esmee@koosrook.nl

Heeft u een vraag?

We staan altijd voor u klaar om uw vragen te beantwoorden. Onze adviseurs doen hun uiterste best om u snel en vakkundig te woord te staan.